אמסטרדם
אמסטרדםמסלולי טיוליםמה לראות באמסטרדםמה לראות בהולנדאמסטרדם עם ילדיםהולנד למשפחותחיי לילה באמסטרדםהולנד המלצות
הולנד
אמסטרדם אטרקציות     השכרת רכב בהולנד     בתי מלון     בתי מלון כשרים     שירות למטייל בהולנד     הולנד מידע חיוני     
אתה נמצא ב: אמסטרדם > מדורודם עיר מיניאטורית - Madurodam

מדורודם עיר מיניאטורית - Madurodamכתובת: George Maduroplein 1, Den Haag, הולנד, האג
טלפון: 31-0-70-416-24-00+


בואו לסייר בהולנד הקטנה

במרחק נסיעה של 50 דקות בלבד מאמסטרדם ו- 10 דקות מהאג. נמצא אחד הפארקים המפורסמים של הולנד - מדורודם (madurodam). פארק מדורודאם הינו העתק מיניאטורי של ארץ השפלה. כאן תוכלו להשקיף על הולנד, לסייר בכפרים, בערים המרכזיות ולהתרשם מהמבנים המיוחדים.

אתר הבית שלח לחבר הדפס

פארק מדורודאם - כי הגודל לא קובע

ביקור במדורודם דומה למסע רגלי במרחבים של הולנד, תוכלו להציץ אל שוק הגבינות באלקמר, שדה התעופה סכיפהול, טחנות הרוח, הערים, הכפרים ואפילו פארק השעשועים מקבל כאן מקום של כבוד,  ניתן לצפות במתקנים השונים: ספינת הפירטים, הקרוסלות ורכבות הרים, כולם פועלים רק בגודל מוקטן.

החשמלית נוסעת בין בתי העיר, מתחת לגשר בתעלות של אמסטרדם עוברת סירת תיירים, פעמוני הכנסייה מצלצלים, תאורת הרחוב, השווקים, הכיכרות, שולחנות בתי הקפה, המבנים הארכיטקטוניים והמוני האנשים ברחובות הכל נראה כל כך אמיתי אך הגודל ... מוקטן.

ברחבי הפארק תוכלו להעיף מבט לעבר אצטדיון הכדורגל המפורסם של הולנד, הופעה בוונדלפארק, המעבורת שמגיעה לאי טסל. כמו גם, להזמין זוג כפכפי עץ זעירים למזכרת ממפעל הנעלים, על ידי הפעלת המייצג במטבע של יורו אחד. אז משאית (קטנה) תמתין עד שכפכפי העץ הזעירים יהיו מוכנים ותדאג להביא אותם ישירות אליך.

סיפורו של הילד הנס

ברחבת הכניסה לפארק המיניאטורי מדורודם מוצג לראווה אחד מסמליה הידועים של המדינה, סיפורו של הילד הנס שהפך למיתוס הולנדי. הילד הנס נראה כשהוא סותם את הסכר באצבעו ומציל את העיר משיטפון. 

מדורודם והקשר היהודי

הפארק המפורסם הוקם בשנת 1952 על שמו של צעיר יהודי בשם ג'ורג' מדורו שנספה בשואה, במחנה הריכוז דכאו. האדריכל שהופקד על המשימה נקרא סיבה יאן באומה והוא עיצב את העיר המיניאטורית בצורת רבע מגל, ממש כמו פרוסת עוגה. הפארק מדורודאם שוכן בגבולותיה המוניציפליים של העיר האג (Den Haag).

אטרקציה מיוחדת לכל המשפחה

בדומה להרבה פארקים בהולנד, גם פארק מדורודאם משופע במקומות ישיבה, בתי קפה וחנויות מזכרות. הפארק המיניאטורי מורכב ממעגלים חיצוניים. כל מעגל מציג נקודות מרכזיות של הולנד. כאשר הצמחייה האמתית המרהיבה בין המעגלים מעניקה אווירה מיוחדת.

הביקור ברחבי העיר המיניאטורית מדורודם, אורכת כשלוש-ארבע שעות ומומלץ לשלב את האטרקציה כחלק ממסלול טיול לעיר האג או לחילופין ביקור בפארק המים ועולם הים.

מלון באזור אמסטרדם במחיר שווה לכל כיס  – היכנסו >>

השכרת רכב בהולנד  - היכנסו >>

שעות פעילות

הפארק המיניאטורי מדורודם פתוח בכל ימות השנה :

בחודשים ינואר עד מרץ החל משעה 11:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 אחר הצהרים

החל מ-20 למרץ ועד 31 לאוגוסט משעה 9:00 בבוקר ועד לשעה 20:00 בערב

החל מחודש ספטמבר ועד חודש אוקטובר משעה 9:00 בבוקר ועד לשעה 19:00 בערב

החל מ-1 לנובמבר ועד 18 לדצמבר משעה 11:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 אחר הצהרים

החל מ-19 לדצמבר ועד 31 לדצמבר משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 19:00 בערב

דמי כניסה

כל מבקר חייב בכרטיס בעלות : 13.50 €

כרטיס משפחתי : 45 €

ילדים עד גיל 4 כניסה : חינם


פארק מדורודאם - מדורדם אטרקציה לילדים
המלצות על מדורודם עיר מיניאטורית - Madurodam:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצותשימושי : אמסטרדם

אזהרה: המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו מידע כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף או גורם חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה אינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר וכל שימושם הוא ככלי המשמש בסיס להערכה אפשרית של זכויות, אפשרויות של אזרח/ית כזו או אחר/ת, המידע הנמסר באתר זה אינו מצוי באחריות העורכים ואין להסתמך עליו ככזה. לקבלת מידע מלא ומפורט יש לפנות לשגרירויות / משרדי התיירות השונים. 

מיזם אירופה כל הזכויות שמורות ל amsterdam.org.il (C) 2012 מדריך אמסטרדם קידום עסקים WiseGroup בניית אתרים