אמסטרדם
אמסטרדםמסלולי טיוליםאמסטרדם עם ילדיםחיי לילה באמסטרדםאמסטרדם המלצותחופשה באמסטרדםמידע כלליפורום אמסטרדםלוח טיפים והמלצות
הולנד
מדריך אמסטרדם     מסביב לאמסטרדם     מוזיאונים באמסטרדם     אטרקציות באמסטרדם     פסטיבלים באמסטרדם     שירות למטייל באמסטרדם     
אתה נמצא ב: אמסטרדם > מדורודם עיר מיניאטורית
מלון באמסטרדם מלון כשר באמסטרדם שאטל הסעה לשדה תעופה השכרת רכב באמסטרדם שייט באמסטרדם טיסה לאמסטרדם סיורים בעברית טיול מאורגן לאמסטרדם טיול קראוון

מדורודם עיר מיניאטוריתכתובת: madurodam , הולנד


בהולנד ישנן לא מעט אטרקציות לילדים ולכל המשפחה, פארק מדורודם הוא ייחודי להולנד ומושך אליו מליוני תיירים מאז שהוקם. הפארק פתוח כל יום בין השעות 9:00 ל- 18:00 ובקיץ  עד 20:00.

שלח לחבר הדפס

פארק מדורודאם, כי הגודל לא קובע

מבין מגוון אטרקציות בהולנד, קשה שלא להזכיר את פארק מדורודאם. פארקים בהולנד ידועים ביופים ובטיפוחם אך פארק זה הוא מיוחד במינו ונחשב אולי לאתר המפורסם ביותר בהולנד. פארק מדורודאם הוא ייצוג מניאטורי של עיר הולנדית טיפוסית בקנה מידה של 1:25.

האתר המפורסם הוקם בשנת 1952 על שמו של צעיר יהודי בשם ג'ורג' מדורו שנספה בשואה, במחנה הריכוז דכאו, כמו כל הקהילה היהודית שהתגוררה בהאג, עירו של פארק מדורודאם. האדריכל שהופקד על המשימה נקרא סיבה יאן באומה והוא עיצב את העיר המניאטורית בצורת רבע מגל, ממש כמו פרוסת עוגה.

סיפורו של הילד הנס

בדומה להרבה פארקים בהולנד, גם פארק מדורודאם משופע במקומות ישיבה, בתי קפה ואטרקציות רבות. העיר המניאטורית מורכבת ממעגלים חיצוניים אשר בקוקודם יושבת העיר העתיקה ובמרכז העיר ישנן כנסיות, מסעדות ומוזאונים. בין היתר תוכלו לפגוש את תעלות אמסטרדם, שוק גבינות מיוחד, נמל ואיזור תעשייה. כל הצמחייה בפארק מדורודאם היא אמיתית ומרהיבה בייחוד שלה.

בכניסה לפארק מדורודאם מוצג אחד מסמלי המדינה, הילד הנס הסותם את הסכר באצבעו ומציל את העיר. פארקים בהולנד ידועים באווירה המיוחדת שלהם וגם בפארק מדורודם תוכלו להעביר כמה שעות של טיול ברחבי העיר המניאטורית.

פארק מדורודאם - מדורדם אטרקציה לילדים
המלצות על מדורודם עיר מיניאטורית:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצותשימושי : אמסטרדם

אזהרה: המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו מידע כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף או גורם חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה אינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר וכל שימושם הוא ככלי המשמש בסיס להערכה אפשרית של זכויות, אפשרויות של אזרח/ית כזו או אחר/ת, המידע הנמסר באתר זה אינו מצוי באחריות העורכים ואין להסתמך עליו ככזה. לקבלת מידע מלא ומפורט יש לפנות לשגרירויות / משרדי התיירות השונים. 

מיזם אירופה כל הזכויות שמורות ל amsterdam.org.il (C) 2012 מדריך אמסטרדם קידום עסקים WiseGroup בניית אתרים