X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
אמסטרדם
מסלולי טיול באמסטרדםנקודות עניין באמסטרדםטיפים והמלצות לאמסטרדםמלון מומלץ באמסטרדםאטרקציות באמסטרדםאמסטרדם עם ילדיםלטייל בהולנדהשכרת רכב באמסטרדםשאטלים באמסטרדםטיסה זולה לאמסטרדם
 

דולפינריום - Dolfinarium

עולם הים המופלא של הולנד

במרחק נסיעה של שעה אחת בלבד מאמסטרדם, הגעתם למחוז חלדרלנד ולחוויית עולם הים המופלא של הולנד. בו תוכלו לראות מקרוב דולפינים, כרישים, אריות ים, כלבי ים וסוסי ים (ניבתנים). הדולפינריום הוא פארק שעשועים בו מתגוררים עשרות יונקים ימיים חכמים מאומנים.

הביקור בדולפינריום (Dolfinarium) של הולנד אורך יום שלם, במהלכו תוכלו לצפות בהופעות והפגנת הכישורים של אריות ים, סוסי ים ודולפינים. בנוסף למופעים ברחבי הפארק הצגות והפעלות לילדים. בסופו של יום עמוס תוכלו לחזור לבית המלון עמוסים בחוויות ועובדות מעניינות על יונקי הים שהכרתם.

מופע אריות ים בדולפינריום של הולנד

מפרץ הדולפינים

במהלך המופע שאורך כ-20 דקות ניתן לראות כיצד הדולפינים מלווים את המאמנות שחוצות את בריכת המים הגדולה בעזרת סירות קייק אדומות. הדולפינים קופצים לקול התלהבות הקהל וקריאות השחפים שחגים בשמים. המאמנות מפגינות יחד עם הדולפינים תרגילים שונים : הדולפינים קופצים, עושים סלטות ומקבלים את התגמול על ביצוע מושלם בצורת דג טרי.

מופע אריות הים

במרכז הבמה שלושה סלעים גדולים, על כל סלע עומד לו אריה ים מחכה בסבלנות להוראות המאמנת ומוכן בכל עת להפגין את כישוריו בתמורה לדג טרי וטעים. אריות הים מפגינים חיבה למאמנת, הם מחבקים אותה, מניחים עליה יד ולאחר מכן יוצאים להפגין את כישורי השחייה והקפיצה שלהם. המאמנת עומדת עם מוט ארוך וכלבי הים אמורים לקפוץ ולגעת במוט עם קצה האף, כמו גם לקפוץ ולעבור במרכזו של חישוק עגול.

כלבי הים

המופע של כלבי הים מתחיל כאשר הם מגיעים מעבר לדיונת החול אל תוך מי בריכת המים. המאמנת ניצבת במרכז האגם על גבי רפסודה קטנה עשויה עץ, משם פוקדת על כלבי הים להפגין את כישוריהם בשחייה, קפיצה וסלטות.  

אילוף אריות הים

כאן תוכלו לצפות כיצד אריות הים עולים להשקל על משקל אלקטרוני. משקלם נע מ-130 ק"ג ועד 1000 ק"ג. המופע נערך בבריכה גדולה עם סלעים ומזרקות מים. אריות הים קופצים להם ומוחאים כפיים. תמורת דג, אריות הים יהיו מוכנים לעמוד על הראש ולרקוד לקצב המוסיקה וידיה של המאמנת.

במהלך המופע עומד אחד מאריות הים וחוסם את מזרקת המים. בהוראת המאמנת הוא זז הצידה ועושה מקלחת מים לקהל שעומד לפניו.

מופע הדולפינים

המופע במרכזי של הדולפינים הוא גולת הכותרת של הדולפינריום, המופע נערך מספר פעמים במהלך היום בהיכל סגור. בזמן המופע הקהל יושב על גבי כסאות (כמו טריבונות) . במרכז ההיכל בריכת מים גדולה ומאחוריה מסך במה ומסך וידיאו ענק.

זה המקום להדגיש כי מרגע תחילת המופע דלתות האולם נסגרות ואין יוצא ואין בא. לכן צריך להקדים ולהיכנס להיכל, לתפוס מקום ולהנות ממופע מרהיב.

המופע החדש "אקווה בלה" הוא ברמה בינלאומית וישאיר אתכם בפה פעור. במהלך המופע תוכלו להתרשם מאפקטים של אור תוך כדי מופע דולפינים מרהיב ועשיר באקרובטיקה.

עוד בדולפינריום...

בדולפינריום תמצאו בריכת ליטוף שבמהלך היום ניתן לצפות כיצד בצוות הדולפינריום מאכיל את הכרישים והדגים הגדולים. כמו גם, מופע משעשע של אריות ים ופירטים. במופע אריות הים שומרים על רכושם של הדייגים בזמן שהפירטים החמדנים מגיעים לכפר הדייגים לגנוב כל מה שהם יכולים להשיג תחת ידיהם. המופע היתולי.

בנוסף, ברחבי פארק השעשועים של דולפינריום תוכלו ליהנות מהצגת תיאטרון "אוצרות הים" (ההצגה בהולנדית, אבל מצחיקה ומשעשעת) וכן פעילויות לילדים.

שעות פתיחה

הדולפינריום פתוח החל מאמצע חודש פברואר ועד לסוף חודש אוקטובר משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 אחר הצהרים.

בחודשים יולי-אוגוסט הדולפינריום יהיה פתוח עד לשעה 18:00 בערב.

במהלך חודש מרץ הדולפינריום פתוח בימים : שישי, שבת וראשון בלבד.
 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך