הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

בית אנה פרנק - Anne Frank

כתובת: Prinsengracht 267, HA8 7EJ, אמסטרדם
טלפון: 31-0-20-5567100

מוזיאון בית אנה פרנק (Anne Frank) משחזר במדוייק את החלק הקדמי של הבית בו התנהלו חיים 'נורמלים' ואת חדרי המסתור האחוריים בהם התחבאו אנה פראנק ומשפחתה. הסיור מלווה בהסברים וציטטות מהיומן המפורסם ויש אפשרות להסבר בעברית לתיירים הישראלים. במוזיאון מוצגים גם שלושה סרטים הממקמים את המסייר בהקשר ההיסטורי והתקופתי.

מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולדלג על התורים הארוכים והמתנה רבה:

1. סיור בבית של אנה פרנק (דלג על התור) + סיור והדרכה למשך 2 שעות >>

2. סיור בבית של אנה פרנק (דלג על התור) + סיור בעיר אמסטרדם + שייט בתעלות העיר - למשך 7 שעות  >>

דרג את בית העסק:
4 קולות [ממוצע: 4]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

מוזיאון אנה פרנק - יומנה של נערה

ישנם כחמישים מוזאונים באמסטרדם בהם ניתן לבקר ולהתרשם מהעובדה כי העיר מאז ומעולם הייתה צומת חשובה באירופה, לאורך כל התקופות וכמובן בהווה. אחד המוזיאונים המרתקים ביותר הוא מוזיאון אנה פרנק וכמובן שיש לו משמעות כפולה, לנו, היהודים. מוזיאון זה ייחודי מפני שהוא למעשה בית משפחת אנה פרנאק המקורי שהוסב למוזיאון היסטורי.

סיפורה של אנה פרנאק, על אף היותה יהודייה, ממחיש לכולם את האימה ששלטה בעיר בעת מלחמת העולם השנייה. מוזיאון אנה פרנק מכיל את היומן המקורי אותו כתבה בתקופת המסתור, אשר הפך לאחד הספרים הנקראים ביותר בהיסטוריה, פריט חובה בכל שיעורי היסטוריה באירופה כולה וכמובן בישראל.

תכני מוזיאון אנה פראנק

מוזיאון בית אנה פרנק משחזר במדוייק את החלק הקדמי של הבית בו התנהלו חיים "נורמלים" ואת חדרי המסתור האחוריים בהם התחבאו אנה פראנק ומשפחתה. הסיור מלווה בהסברים וציטטות מהיומן המפורסם ויש אפשרות להסבר בעברית לתיירים הישראלים. במוזיאון מוצגים גם שלושה סרטים הממקמים את המסייר בהקשר ההיסטורי והתקופתי.

מוזיאון אנה פרנק פתוח כל יום בין השעות 9:00 ל- 19:00 מלבד יום כיפור ובחגים מקומיים, בדומה לשאר מוזאונים באמסטרדם. המוזיאון ממוקם במרכז אמסטרדם ליד הכנסייה המערבית של העיר. מוזיאון אנה פרנק הוא אחד הפופלאריים והעמוסים ביותר מבין מוזאונים באמסטרדם ולכן רצוי להצטייד בכרטיס מראש.

מוזיאון אנה פרנק הוא חובה לכל חובב היסטוריה, לכל חובב ספרות ולכל אדם באשר הוא אדם, זהו מופת לאומץ לב ולתיעוד נדיר.

מבחר מלונות באמסטרדם - היכנסו >>

השכרת רכב בהולנד  - היכנסו >>

מידע חשוב למבקרים

1. בית אנה פרנק נחשב לאחד המוזיאונים המבוקשים ביותר בעיר אמסטרדם לכן התור למוזיאון אנה פרנק הוא בהתאם, המלצה שלנו היא להגיע מוקדם בבוקר או אחר הצהרים אז קיים סיכוי כי התור יהיה קצר יותר..

2. במוזיאון בית אנה פרנק מחולק עלון הסברה בעברית - מומלץ לבקש בזמן רכישת הכרטיסים את עלון ההסברה.

3. חל איסור מוחלט לצלם בזמן הביקור במוזיאון - חשוב לדאוג כי המצלמות יהיו בתיקים סגורים אל מנת למנוע עוגמת נפש מיותרת.

4. מוזיאון אנה פרנק אינו נגיש לנכים קשים, בעת הביקור במוזיאון יש צורך להעלות מדרגות צרות ומפותלות.

5.  במוזיאון בית אנה פרנק ישנה קפיטריה נחמדה ושירותים נקיים.

שעות פעילות :

מ-1 לנובמבר ועד 31 למרץ : מידי יום החל משעה 9:00 בבוקר ועד לשעה 19:00 בערב (בימי שבת המוזיאון יישאר פתוח עד השעה 21:00 בלילה)

מ-1 לאפריל ועד 31 לאוקטובר : מידי יום החל משעה 9:00 בבוקר ועד לשעה 21:00 בלילה (בימי שבת המוזיאון יישאר פתוח עד השעה 22:00 בלילה)

חודשים יולי - אוגוסט : המוזיאון יהיה פתוח כל יום עד שעה 22:00 בערב

דמי כניסה :

מבוגר : 9.5 €

ילדים (גילאים 10 - 17) : 5.0 €

ילדים (גילאים 0 - 9) : 0.5 €


 

המלצות על בית אנה פרנק - Anne Frank:
שם: מירה שלו
הסיור במוזיאון היה מרגש מאוד, למי שיש ילדים גדולים מומלץ לתת להם לקרוא את היומן טרם הנסיעה. התור מחוץ למוזיאון ארוך מאוד - ממליצה להגיע מוקדם
הוסף המלצה רשימת המלצות