אמסטרדם
אמסטרדםמסלולי טיוליםאמסטרדם עם ילדיםחיי לילה באמסטרדםאמסטרדם המלצותחופשה באמסטרדםמידע כלליפורום אמסטרדםלוח טיפים והמלצות
הולנד
מדריך אמסטרדם     מסביב לאמסטרדם     מוזיאונים באמסטרדם     אטרקציות באמסטרדם     פסטיבלים באמסטרדם     שירות למטייל באמסטרדם     
אתה נמצא ב: אמסטרדם > בית אנה פרנק
מלון באמסטרדם מלון כשר באמסטרדם שאטל הסעה לשדה תעופה השכרת רכב באמסטרדם שייט באמסטרדם טיסה לאמסטרדם סיורים בעברית טיול מאורגן לאמסטרדם טיול קראוון

בית אנה פרנקכתובת: Prinsengracht 267, HA8 7EJ, אמסטרדם
טלפון: 31-0-20-5567100


מוזיאון בית אנה פרנק משחזר במדוייק את החלק הקדמי של הבית בו התנהלו חיים 'נורמלים' ואת חדרי המסתור האחוריים בהם התחבאו אנה פראנק ומשפחתה. הסיור מלווה בהסברים וציטטות מהיומן המפורסם ויש אפשרות להסבר בעברית לתיירים הישראלים. במוזיאון מוצגים גם שלושה סרטים הממקמים את המסייר בהקשר ההיסטורי והתקופתי.

אתר הבית שלח לחבר הדפס

מוזיאון אנה פרנק - יומנה של נערה

ישנם כחמישים מוזאונים באמסטרדם בהם ניתן לבקר ולהתרשם מהעובדה כי העיר מאז ומעולם הייתה צומת חשובה באירופה, לאורך כל התקופות וכמובן בהווה. אחד המוזיאונים המרתקים ביותר הוא מוזיאון אנה פרנק וכמובן שיש לו משמעות כפולה, לנו, היהודים. מוזיאון זה ייחודי מפני שהוא למעשה בית משפחת אנה פרנאק המקורי שהוסב למוזיאון היסטורי.

סיפורה של אנה פרנאק, על אף היותה יהודייה, ממחיש לכולם את האימה ששלטה בעיר בעת מלחמת העולם השנייה. מוזיאון אנה פרנק מכיל את היומן המקורי אותו כתבה בתקופת המסתור, אשר הפך לאחד הספרים הנקראים ביותר בהיסטוריה, פריט חובה בכל שיעורי היסטוריה באירופה כולה וכמובן בישראל.

תכני מוזיאון אנה פראנק

מוזיאון בית אנה פרנק משחזר במדוייק את החלק הקדמי של הבית בו התנהלו חיים "נורמלים" ואת חדרי המסתור האחוריים בהם התחבאו אנה פראנק ומשפחתה. הסיור מלווה בהסברים וציטטות מהיומן המפורסם ויש אפשרות להסבר בעברית לתיירים הישראלים. במוזיאון מוצגים גם שלושה סרטים הממקמים את המסייר בהקשר ההיסטורי והתקופתי.

מוזיאון אנה פרנק פתוח כל יום בין השעות 9:00 ל- 19:00 מלבד יום כיפור ובחגים מקומיים, בדומה לשאר מוזאונים באמסטרדם. המוזיאון ממוקם במרכז אמסטרדם ליד הכנסייה המערבית של העיר. מוזיאון אנה פרנק הוא אחד הפופלאריים והעמוסים ביותר מבין מוזאונים באמסטרדם ולכן רצוי להצטייד בכרטיס מראש.

מוזיאון אנה פרנק הוא חובה לכל חובב היסטוריה, לכל חובב ספרות ולכל אדם באשר הוא אדם, זהו מופת לאומץ לב ולתיעוד נדיר.

מידע חשוב למבקרים

1. בית אנה פרנק נחשב לאחד המוזיאונים המבוקשים ביותר בעיר אמסטרדם לכן התור למוזיאון אנה פרנק הוא בהתאם, המלצה שלנו היא להגיע מוקדם בבוקר או אחר הצהרים אז קיים סיכוי כי התור יהיה קצר יותר..

2. במוזיאון בית אנה פרנק מחולק עלון הסברה בעברית - מומלץ לבקש בזמן רכישת הכרטיסים את עלון ההסברה.

3. חל איסור מוחלט לצלם בזמן הביקור במוזיאון - חשוב לדאוג כי המצלמות יהיו בתיקים סגורים אל מנת למנוע עוגמת נפש מיותרת.

4. מוזיאון אנה פרנק אינו נגיש לנכים קשים, בעת הביקור במוזיאון יש צורך להעלות מדרגות צרות ומפותלות.

5.  במוזיאון בית אנה פרנק ישנה קפיטריה נחמדה ושירותים נקיים.

שעות פעילות :

15 לספטמבר - 14 למרץ : החל מ - 9:00 בבוקר ועד 19:00 בערב (בימי שבת עד 21:00 בערב)

15 למרץ - 14 לספטמבר : החל מ - 9:00 בבוקר ועד 21:00 בערב (בימי שבת עד 22:00 בערב)

חודשים יולי - אוגוסט : המוזיאון יהיה פתוח כל יום עד שעה 22:00 בערב

דמי כניסה :

מבוגר : 9 €

ילדים (גילאים 10 - 17) : 4.50 €

ילדים (גילאים 0 - 9) : כניסה חינם


 


מוזיאון בית אנה פרנק
המלצות על בית אנה פרנק:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצותשימושי : אמסטרדם

אזהרה: המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו מידע כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף או גורם חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה אינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר וכל שימושם הוא ככלי המשמש בסיס להערכה אפשרית של זכויות, אפשרויות של אזרח/ית כזו או אחר/ת, המידע הנמסר באתר זה אינו מצוי באחריות העורכים ואין להסתמך עליו ככזה. לקבלת מידע מלא ומפורט יש לפנות לשגרירויות / משרדי התיירות השונים. 

מיזם אירופה כל הזכויות שמורות ל amsterdam.org.il (C) 2012 מדריך אמסטרדם קידום עסקים WiseGroup בניית אתרים