טיולי זוגות באמסטרדם - לטייל עם חברים בהולנד

טיפים להצלחתה של חופשה עם חברים

נסיעה לחו"ל הפכה בשנים האחרונות לזמינה יותר ויותר ולכן ישנם היוצאים לחו"ל מספר פעמים בשנה. בכל פעם בהרכב אחר: חופשה אחת כחלק מטיול רומנטי, חופשה אחרת עם הילדים כחלק מטיול משפחתי וחופשה נוספת עם חברים כחלק מטיולי זוגות.

חופשה עם חברים יכולה להיות חוויה משותפת נהדרת בין אם מדובר בחברים מהצבא, חברי ילדות או חברים מהעבודה. יחד עם זאת  - מומלץ להכין את החופשה יחד ולתאם ציפיות על מנת שהחופשה לא תהפוך לריב וניתוק של יחסים.

במאמר טיולי זוגות תמצאו מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את החופשה בהולנד עם החברים בהצלחה.

חופשה עם חברים באמסטרדם

תכננו את המסלול ביחד

הכלל הראשון והחשוב ביותר הוא לתכנן את מסלול החופשה ביחד - כך תוכלו לבקר במקומות שיש בהם עניין לכולם. במידה וקיימים נקודות עניין בהם ישנה מחלוקת. מומלץ לעשות מסלול מקביל - לדוגמא בזמן שזוג אחד יבקר במוזיאון שמעניין אותו הזוג השני יעשה פעילות אחרת בסמוך לאותו האזור. בתום הפעילות תפגשו שוב ותמשיכו במסלול משותף.

הכינו קופה משותפת

במקום להתחשבן בכל פעם שמקבלים חשבון במסעדה - מומלץ להכין קופה משותפת בארנק נפרד בו כל זוג יפקיד 100 אירו להוצאות משותפות כמו רכישת כרטיסים (במידה ולא רכשתם מראש), תשלום למונית, ארוחות במסעדה וכד'. כאשר נגמר הכסף בארנק הוסיפו כל פעם 100 אירו מחדש.

השאירו כמה שעות ביום להיות לבד

לפעמים לא מומלץ להיות כל הזמן ביחד, לכן קבעו מראש שעות בהם כל זוג יוכל להיות בנפרד ולעשות כאהבת נפשו. במידה והמסלול לא מאפשר זאת - תוכלו להחליט שבנקודות עניין מסוימות כל זוג מסתובב באופן עצמאי - כאשר נקבע מראש שעת מפגש.

תזרמו...

חשוב לזרום ולא לייצור מריבות. גם אם וויתרתם תזכרו שבסופו של דבר, מדובר בחברים והערך החשוב ביותר הוא לשמור על החברות. אם פתאום אחד הזוגות רוצה לשנות את המסלול המתכונן ולהתעכב בנקודה מסוימת – שהזוג השני ימצא פתרון יצירתי וייתן לזוג הראשון את ה"ספייס שלו".

השכירו רכב גדול !

דאגו לשכור מראש רכב גדול בו יהיה ניתן לשבת מבלי להצטופף. דאגו שתא המטען יוכל להכיל את כל המזוודות. בנוסף, דאגו לחלק את הנהיגה באופן שווה, במידה ואחד החברים אוהב לנהוג וזה מקובל על הצד השני אין מניע שהוא יהיה הנהג לכל אורך הטיול.

לסיום

דאגו להשאיר חוויות משותפות מהחופשה בהולנד, והשתמשו בחופשה על מנת לחזק את החברות בינכם ולא לקלקל אותה.
 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך