בתי סירה באמסטרדם - Boat House Amsterdam

בית סירה, אחת מאפשרויות הלינה באמסטרדם שחייבים לחוות!

אמסטרדם מציעה חוויה מיוחדת במינה, חוויה שלא תמצא בערים אחרות באירופה, כאן באמסטרדם תוכל ללון בבית סירה, במקום ללכת לאחד מבתי המלון תוכל לשכור בית סירה ולהעביר את הלילה על גדות אחת התעלות של אמסטרדם.

לאיתור בית מלון סירה באמסטרדם במחיר המשתלם ביותר לחץ כאן >>

בתי סירה באמסטרדם - לינה חווייתית בהולנד

בית סירה - פנינת נדלן באמסטרדם

בתי סירה באמסטרדם (Boat House Amsterdam) הופיעו לראשונה בשנות ה - 90 כחלק ממצוקת הדיור של העיר אמסטרדם, התושבים שרצו לגור במרכז העיר וידם לא הייתה משגת, קנו ספינה ישנה "ששבקה חיים", עגנו אותה על אחת מגדות התעלות, שיפצו אותה והשתמשו בה כדירת מגורים.

במשך שנים רבות ניסו הרשויות של אמסטרדם להיאבק בתופעה ולפנות את הסירות מהתעלות, אך בסופו של דבר נאלצו להיכנע, וכדי למנוע זיהום של מי התעלה הגדילו ראש ובנו תשתיות של מים, ביוב וחשמל.

כיום בתי הסירה של אמסטרדם נחשבות כפנינת נדלן, מחירן גבוה מאוד ובמקום דיור ל"מעוטי יכולת" הפכו הסירות לבית מועדף של "בעלי הממון" שהשקיעו עשרות אלפי יורו בעיצוב ושיפוץ הסירות והפיכתן לבית של ממש על גדות התעלות.

מלון על גדות התעלה - בתי סירה להשכרה

להיות בעל סירה באמסטרדם זה עסק משתלם מאוד, בשנים האחרונות חלק מבעלי בתי הסירות מצאו דרך נוספת להתפרנס וכיום אחד העסקים המשגשגים באמסטרדם בתחום התיירות הוא השכרת בית סירה על בסיס יומי, שבועי וכד'.

ככול שבתי הסירה התפרסמו, כך עלתה הדרישה של תיירים להשכיר בתי סירה באמסטרדם ולהחליף את חדר המלון המסורתי בלינה מסוג אחר לגמרי. באמסטרדם הוקמו חברות שמתמחות בניהול והשכרה של בית סירה, החברות מציעות אפשרויות לינה באמסטרדם בתוך בית סירה מאובזר, בית סירה בעל חדר סטודיו אחד וכן בית סירה המעניקה תחושה של מלון 5 כוכבים.

בהתאם לדרישה כך גם מחיר השכרת בית סירה הרקיע ובמקרים רבים עלות לינה בבית סירה שווה ערך ללינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה במרכז העיר אמסטרדם. אך החוויה להתעורר על גדות התעלה, הנוף והאווירה של בית סירה היא חוויה שאסר לך לפספס.

לאיתור בית מלון סירה באמסטרדם במחיר המשתלם ביותר לחץ כאן >>

 

כתבות שאולי יעניינו אותך