הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

ריפלי'ס אמסטרדם - האטרקציה שמטריפה את אמסטרדם

מוזיאון ריפלי תאמינו או לא, Ripley's Believe It or Not

במוזיאון ריפלי'ס אמסטרדם, כמו במוזיאונים אחרים של ריפלי- תאמינו או לא ברחבי העולם, תוכלו לראות מוצגים שבאמת לא תאמינו שהם אכן קיימים. כל מיני דברים מוטרפים שלא רואים כל יום, ביניהם גם מוצגים מופלאים מארץ השפלה, הרי היא הולנד.

מוזיאון ריפלי באמסטרדם (Ripley's Amsterdam) שנפתח בחודש אוגוסט 2016, נחשב לאטרקצית חובה שכובשת בימים אלו את כל מי שמבקר באמסטרדם. ריפלי'ס אמסטרדם משתרע על פני חמש קומות עמוסות במייצגים ופריטים המדהימים הללו.

הזמן מראש כרטיסים לריפלי'ס אמסטרדם ודלג על התור >>>

בתמונה: האיש הגבוה ביותר בעולם
בתמונה: האיש הגבוה ביותר בעולם

את הביקור בריפלי'ס אמסטרדם תחלקו בין צפייה, פעילות חוויתית והתנסות במוצגים המוזרים, לבין אולם תיאטרון בו מוקרן סרט בחמישה מימדים וגם לאונג' בו תוכלו לשבת ולהרגע מן המראות שראיתם במהלך השיטוט במוזיאון ולהביט מלמעלה על המתרחש בכיכר דאם.

רובוט עשוי חלקי רכב

רובוט בגובה של 7 מטר העשוי מחלקי מכונית, גולגולת אמיתית של טי רקס, ממצאים מן הטבע וגם מעשה ידי אדם, ממצאים השוברים שיאים. אפילו אנשיה של אמסטרדם המיוחדת אשר ראו כבר כמעט הכל יוצאים מופתעים. לא סתם קוראים למוזיאונים של ריפלי: ריפלי- תאמינו או לא. באמת אפשר לצאת מבלי להאמין שאכן ראיתם את הדברים המוצגים במקום.

לראות סרטים ב-5 מימדים

אם קודם לא האמנתם שהמוצגים הם אכן אמיתיים, כאן לא תאמינו שמדובר בסרט ולא במציאות. באולם קולנוע יחיד במינו תוכלו לבחור בין מספר סרטים מדהימים בחמישה מימדים. את הסרט תחוו בכל צורה אפשרית. כמובן שתזוזות ושאר אמצעים ממחישים כמו מים, ריחות ועוד הם חלק בלתי נפרד מהסרטים. סרטים בהם תצאו להרפתקאות בים, באוויר וביבשה, תחצו גבולות וגם עולמות- את הכל תחוו באולם התיאטרון של המקום.

להתפנק בלאונג' על כוס קפה

צריכים להרגע קצת מן המראות המוטרפים שראיתם עד כה במהלך הביקור? לנחות קצת על הקרקע לאחר סרט בו ריחפתם, עפתם, צללתם וחקרתם? זה הזמן לעשות הפסקה בלאונג' ולהרגע קצת.

הלאונג' שנמצא בקומה העליונה של מוזיאון ריפלי'ס תאמינו או לא באמסטרדם, מעוצב בעיצוב לא שגרתי, עם צורות גיאומטריות מעניינות וצבעים. שבו להנאתכם במקום, שתו ואכלו משהו כשאתם צופים על הנוף האמסטרדמי של כיכר דאם הנשקף מהחלון.

מוזיאון ריפל'ס תאמינו או לא - מקום שלא מפספסים

מוזיאוני ריפלי- תאמינו או לא  הם מוזיאונים מבוקשים ומוכרים מאוד ברחבי העולם- לוס אנג'לס, לונדון ומקומות נוספים. בכל המקומות הללו תראו דברים משוגעים כמו גפרור באורך 4 מ' או גשר לונדון העשוי גפרורים. אין ספק שמוזיאוני ריפלי, שהתחילו מטור מצויר ומשוגע בעיתון, והמשיכו לתאגיד לאיסוף דברים לא שגרתיים, ממשיכים להפתיע אנשים רבים ברחבי העולם ועכשיו גם באמסטרדם.

הזמן מראש כרטיסים לריפלי'ס אמסטרדם ודלג על התור >>>

שעות פעילות

מוזיאון ריפלי'ס אמסטרדם פתוח מידי יום החל משעה 9:00 בבוקר ועד לשעה 22:00 בלילה

תגובות באתר: (3)
קטגוריות