הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

פארק השעשועים Dippiedoe הולנד

כתובת: Ekkersweijer 1, הולנד, Best
טלפון: 31-0-499-330-204+

מהטייפון ועד ארגז החול

פארק השעשועים Dippiedoe בהולנד מלא אטרקציות מהנות וחווייתיות לכל המשפחה. הפארק מיועד במיוחד לקטנים עד גיל 12 אך גם ההורים ללא ספק ימצאו בו עניין והנאה. המתקנים בפארק בחלקם הגדול מקורים וחלקם נמצא בשטח פתוח תחת כיפת השמים, כך שניתן ליהנות בפארק גם ביום סגרירי

דרג את בית העסק:
5 קולות [ממוצע: 3]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

פארק שעשועים לכל גיל

אם חשבתם שמשחק רגוע בארגז החול או גלישה במתקן סופת טייפון, הם רק לילדים הקטנים, כאן בפארק השעשועים גם ההורים לוקחים חלק פעיל ונהנים עם הילדים. כל שצריך הוא לעבור בין המתקנים, לנסות וליהנות.

לעוף ולהגיע לקן האנגרי בירדס

בפארק השעשועים Dippiedoe ישנם מבחר מתקנים עבור ילדים אשר אוהבים לטוס, לעוף ולהרגיש כמו ציפורים. הגלגל הענק המסתובב לאיטו ומגיע לגובה הוא רק חימום למתקן ה- Vortex  בו תראו את ילדיכם היושבים על המושב מרחפים להם בין שמים לארץ במהירות ונעים בסיבוב.

לאחר שירדו מן המתקן המהיר יוכלו לפגוש ציפורים כועסות ולאתגר את עצמם בטיפוס על גבי ספינת הפיראטים עד לקינן של האנגרי בירדס. מקינן של אלה הם ללא ספק ימהרו לגלוש מטה. ואם כבר שודדים, ילדיכם יוכלו גם לטפס על מגדל השודדים הסבוך ולסייע לשודדים לזהות דמויות חשודות.

בלון, מגדל סוער ועולים על הגל

אם חשבתם שחלקו המקורה של הפארק הוא רגוע ומיועד לקטנטנים בלבד אז הדבר לא כך. אמנם ישנה פינת ג'ימבורי רכה לקטנטנים, אך הגדולים יותר יוכלו באותו הזמן ליהנות בחלק המקורה מגלישות מהירות, טיפוסים מאתגרים וריחוף באוויר.

ישיבה בתוך הבלון תוביל אותם בסיבוב באוויר מעל כולם תוך צפייה בפארק מלמעלה. אם תהיתם איך מכאן ירדו מטה ישנן מספר דרכים: המגדל הסוער יעלה ויוריד אותם במהירות ובבת אחת מטה. דרך נוספת היא בטיפוס על  עד לשיאו של הגל וממנו לגלוש מטה בגלישה מהירה. בסופו של דבר כל הדרכים מובילות למטה.

שעשועים רבים גם לקטנים

כיוון שהפארק מיועד לילדים עד גיל 12, גם לקטנטנים מוקדש חלק. בריכת כדורים ענקית תעביר להם (וגם לכם ולאחים הגדולים) את הזמן בהנאה רבה. פינה של מתקני ג'ימבורי רכים מוקדשת גם לתינוקות שמחפשים תעסוקה.

בחלק שאינו מקורה תוכלו לשחק עם הקטנטנים בארגז החול, לבנות ארמונות או סתם להתפלש בחול הרך, רק אל תשכחו להתנקות קצת לפני שתיכנסו למכונית להמשך היום...

מבחר מלונות באזור BEST - היכנסו >>

השכרת רכב בהולנד  - היכנסו >>

שעות פעילות

פארק השעשועים פתוח מידי יום החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 18:00 בערב.

דמי כניסה

בעונת הקיץ (חודשים יולי-אוגוסט) : עלות כרטיס למבקר : 11.95 €

בעונת הסתיו (חודשים ספטמבר-אוקטובר) : עלות כרטיס למבקר 9.95 €

בעונת האביב (חודשים אפריל-יוני) : עלות למבקר : 10.95 €

* מבקרים מעל גיל 65+ זכאים לכרטיס מוזל

המלצות על פארק השעשועים Dippiedoe הולנד:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות