הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

שייט לשוק הגבינות באלקמר

כתובת: Kalverringdijk , הולנד, זאנסה סכאנס
טלפון: 31-0-6-5329-4467+

שייט מזאנסה סכאנס לשוק הגבינות באלקמר - Boat trip to the Cheese Market in Alkmaar

אחת החוויות הקסומות בטיול להולנד היא לנסות ולעשות את הדברים בדרך קצת שונה. במקום להגיע עם רכב לקרנבל השבועי שנערך מידי יום שישי בשוק הגבינות באלקמר קיימת אופציה נוספת. יציאה לטיול חד יומי קסום מכפר האומנים זאנסה סכאנס לשוק הגבינות המפורסם באלקמר שייט בסירת תיירים על נהר הזאן.
 

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

משמעות השם זאן

הפירוש המילולי בעברית למילה זאן בהולנדית הוא : גבינה מחלב. ההולנדים הכפריים שגרו לאורך נהר הזאן עסקו בגידול עדרי בקר והתמחו בהכנת גבינות הולנדיות משובחות. את הגבינות היו מעמיסים על סירות ומובילים אותן ישירות לשוק הגבינות באלקמר.

חוויה קסומה בין טחנות רוח וכפרים

מידי יום שישי, ניתן לצאת לשייט מזאנסה סכאנס אל שוק הגבינות באלקמר כחלק מטיול תיירותי בן יום אחד. השייט לשוק הגבינות באלקמר היא חוויה קסומה לכל המשפחה.

מגיעים מוקדם בבוקר לאלקמר אחרי שייט מדהים במהלכו תוכלו לצפות בשדות ירוקים, פרות רועות באחו, טחנות רוח מדהימות, כמו גם לצפות בבעלי חיים לרבות : ברווזים, ציפורים נדירות ועוד.

באלקמר יעמדו לרשותכם למעלה משש שעות במהלכם תוכלו לבקר בשוק הגבינות, לטייל בעיר, בסמטאות הציוריות, בחנויות ובתי הקפה, כמו גם להציץ במוזיאון הגבינות המפורסם ומוזיאון הבירה. למידע מורחב : שוק הגבינות באלקמר

לאיתור בית מלון - לחצו כאן >>

להזמנת רכב שכור בהולנד - לחצו כאן >>

שעות פעילות :

אחת לשבוע, ביום שישי החל מתחילת חודש אפריל ועד תחילת חודש ספטמבר יוצאת בשעה 7:45 בבוקר סירת תיירים שעושה את דרכה לשוק הגבינות המפורסם באלקמר וחוזרת חזרה מאלקמר לכיוון זאנסה סכאנס בשעה 15:00 בצהרים. (השייט אורך כ- 45 דקות לכל כיוון).

עלות :

עלות שייט לשוק הגבינות באלקמר 15.50 € למשתתף (יש צורך להזמין מקום מראש)

מידע מורחב : שוק הגבינות באלקמאר
 

המלצות על שייט לשוק הגבינות באלקמר:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות