הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

שייט באמסטרדם

שייט בהולנד

דמוגרפית הולנד נמצאת מתחת לגובה פני הים, לכן במשך מאות שנים נחפרו תעלות ונבנו סכרים שימנעו מהים להציף את הולנד. בעשור האחרון התעלות שחוצות את הולנד הפכו לאטרקציה תיירותית, חוויה יוצאת דופן. כיום, סוכנויות טיולים מציעות לשכור יאכטה מפנקת להפלגה עצמית או קבוצתית לשייט באמסטרדם והולנד.

שוכרים יאכטה ומפליגים ברחבי הולנד

שייט בתעלות זאת דרך נהדרת ומיוחדת במינה לחוות את הולנד ואמסטרדם, שוכרים יאכטה מפנקת ומטיילים בהולנד. היאכטה משמשת הן כחדר מלון והן ככלי תחבורה יעיל בעזרתו תוכל לטייל בכל המקומות היפים והמרהיבים של הולנד.

כך לדוגמא תוכל להסתכל על נופיה של הולנד, תחנות הרוח והכפרים הציוריים מזווית ראייה שונה. לעגון בכפרים ההולנדיים המדהימים, לטייל בכפרי הדייגים ולהגיע למקומות הרומנטיים והיפים שיש להולנד להציע.

להיות קפטן בהולנד - כל אחד יכול

חוקי השייט בהולנד שונים ומאפשרים לשכור יאכטה מנועית קטנה לשייט תעלות גם אם אין ברשותך רישיון שייט, בעלי רישיון שייט יכולים לשכור יאכטה גדולה הכוללת מנוע ומפרש.

תפעול היאכטה קל מאוד, השייט נעשה במהירות נמוכה יחסית ובאפשרותך לעגון בכפרים לאורך כל הדרך, לרדת מן היאכטה לטייל במקום ולהמשיך הלאה. 

קטגוריות