אמסטרדם
אמסטרדםמסלולי טיוליםמה לראות באמסטרדםמה לראות בהולנדאמסטרדם עם ילדיםהולנד למשפחותחיי לילה באמסטרדםהולנד המלצות
הולנד
אמסטרדם אטרקציות     השכרת רכב בהולנד     בתי מלון     בתי מלון כשרים     שירות למטייל בהולנד     הולנד מידע חיוני     

חיפוש עסק לפי אזור

מדריך אמסטרדם
מסביב לאמסטרדם
כפר נופש בהולנד

עסק לפי נושא

שירות למטייל באמסטרדם
אטרקציות באמסטרדם
אמסטרדם עם ילדים
נקודות חן באמסטרדם
מוזיאונים באמסטרדם
פארקים באמסטרדם
שווקים באמסטרדם
גלריות באמסטרדם
ארמונות באמסטרדם
קתדרלות באמסטרדם
כיכרות באמסטרדם
תוצאות חיפוש - נמצאו 3 בתי עסק

שווקים באמסטרדם


השוק הוא המקום שבו ניתן לחוות את העיר, לשווקים כל סוחר מגיע עם מרכולו וכל קונה מגיע עם סליו לרכוש תוצרת טרייה, יחדיו זו חגיגה של ריחות, צבעים וטעמים, בעיר אמסטרדם מספר שווקים, שווק הדגים, שווק הפירות והירקות, שוק הפרחים הצף ושווקים נוספים למכירת מוצרים ישנים, חדשים, עבודות יד ויבוא – בוא לשווקים באמסטרדם אסור לפספס.

Westerstraat Market - שוק הרחוב המערבי

שוק הרחוב המערבי השוק של יום שני בימי שני החל משעה 9:00 בבוקר ועד לשעה 13:00 בצהרים תוכלו לבקר בשוק ססגוני, כ- 170 דוכנים מאוישים ברוכלים אנרגטיים יציעו לך: בגדים לילדים ומבוגרים, נעלים, מותגים, צעצועים, דברי נ...
כתובת על Westerstraat Market  - שוק הרחוב המערבי כתובת: אמסטרדם, Westerstraat מידע על Westerstraat Market  - שוק הרחוב המערבי מידע נוסף »

Postzegelmarkt - שוק הבולים של אמסטרדם

בולים ומטבעות ישנים פותחים בפניך עולם מרתק של היסטוריה, טבע וגאוגרפיה. מאחורי כל בול סיפור מרתק על מלכים, נסיכות, חיות ונופים עוצרים נשימה. אחד המקומות בהם ניתן לראות ולגעת בבולים ובמטבעות היפים, ה...
כתובת על Postzegelmarkt - שוק הבולים של אמסטרדם כתובת: אמסטרדם, Nieuwezijds Voorburgw... מידע על Postzegelmarkt - שוק הבולים של אמסטרדם מידע נוסף »

שוק הפרחים הצף - Floating Flower Market

שוק הפרחים הצף של אמסטרדם שוק הפרחים הצף, הוא שוק מיוחד במינו. זהו שוק ססגוני וגדול של פרחים, שבו נמכרים פרחים וצבעונים מתוך סירות אשר צפות להן בתעלה. וגם אם אתם לא רוצים לרכוש פרחים מומלץ מאוד לבקר בו. בשוק תוכלו לחזות בפר...
כתובת על שוק הפרחים הצף - Floating Flower Market כתובת: אמסטרדם, Amsterdam, Bloemenmar... מידע על שוק הפרחים הצף - Floating Flower Market מידע נוסף »

1

שימושי : אמסטרדם

אזהרה: המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו מידע כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף או גורם חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה אינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר וכל שימושם הוא ככלי המשמש בסיס להערכה אפשרית של זכויות, אפשרויות של אזרח/ית כזו או אחר/ת, המידע הנמסר באתר זה אינו מצוי באחריות העורכים ואין להסתמך עליו ככזה. לקבלת מידע מלא ומפורט יש לפנות לשגרירויות / משרדי התיירות השונים. 

מיזם אירופה כל הזכויות שמורות ל amsterdam.org.il (C) 2012 מדריך אמסטרדם קידום עסקים WiseGroup בניית אתרים