הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

עולם הטבע המופלא של טסל

כתובת: Ruijslaan 92, הולנד, Texel
טלפון: 31-0-222-317741+

שמורת טבע בצפון הולנד

שמורת הטבע של טסל (Ecomare) מזמינה אתכם לחוויה מרתקת, במהלכה תוכלו לגלות את עולמם המופלא של החיות, הצמחים והנופים של צפון הולנד. בעולם הטבע המופלא של טסל תפגשו לראשונה עשרות מינים של ציפורים, דולפינים, אריות ים, כלבי ים, תכירו מקרוב את הצמחייה העשירה של טסל והמסתורין שעומד מאחורי הגאות והשפל במהלכן נחשפות דיונות חול בלב ים.
 

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

ביקור במוזיאון הטבע

מוזיאון הטבע הוא חלק משמורת הטבע הלאומית (Ecomare) של טסל, ששוכנת בלב הדיונות החוליות של הים הצפוני. הביקור בעולם הטבע המופלא אורך כשעתיים-שלוש, במהלכם תצפו באקווריום ענק בו מצויים עשרות מינים של דגים, כוכבי ים, סרטנים וצדפות. תתרשמו מבריכות הדולפינים ואריות הים וכן תצאו למרחבי הדיונה החולית לצפות בציפורים.

בנוסף מוזיאון הטבע מאפשר למבקרים להתרשם ממכון המחקר, שעוסק בנושאים כמו : חיות וצמחים, מים ואדמה, האדם והסביבה. למעוניינים תתאפשר הצצה למרכז ההצלה שמטפל בחיות הים שנפגעו. במרכז ההצלה, החיות מקבלות טיפול רפואי ושיקומי לאחר מכן מוחזרות לטבע.

עולם הים

עולם הים של צפון הולנד התברך בשפע של בעלי חיים ימיים: דגים, סרטנים, צדפות, כוכבי ים, כרישים, דולפינים, לווייתנים, אריות ים, כלבי ים ועוד. במהלך הביקור תוכלו לפגוש את בעלי החיים, לצפות בהם שוחים בבריכות מים, לבחון אותם בתוך אקווריום ענק שמהווה בית גידול לעשרות זנים.  ברי המזל יוכלו אולי לגלות כריש קטן שנולד זה עתה, כוכב ים מיוחד או צדפות מעניינות.

דיונות חול בלב הים

מתחת לפני הים, נמצאות דיונות חול עשירות בבעלי חיים. אחת ליום כתוצאה מפעילות טבעית של גאות ושפל. נחשפות חלק מהדיונות והופכות לאיים קטנים בלב הים. כלבי הים ואריות הים, מנצלים כל רגע לרבוץ על החול. הציפורים נהנות מהדגים שלפתע נשארו חשופים לאוויר העולם. והתיירים מגיעים לדוג סרטנים, כמו גם לצפות במופע הטבע שחוזר על עצמו אחת ליום.

גן עדן לצפרים

טקסל על נופיה המרהיבים מעניקה הזדמנות לצאת החוצה - לחופים, לשדות הפתוחים ולצפות בעשרות זנים של בעלי כנף, חלקן מקוננות בשטחים הפתוחים של האי, חלקן יוצאות לתור אחר מזון. זה בדיוק הזמן לקחת את המשקפת, המצלמה או המסרטה ולתעד את הטבע בשיא התרחשותו.

מטפלים בחיות ומשמרים את הטבע

עולם הטבע המופלא של טסל הוקם במטרה לשמר את הצמחייה, הטבע והסביבה. הצוות אחראי על שמירת הדיונות, פיתוח החקלאות וטיפול בבעלי הכנף וחיות המים שנפגעו.

לאיתור בית מלון באי טסל - לחצו כאן >>

להזמנת רכב שכור בהולנד - לחצו כאן >>

שעות פתיחה

עולם הטבע המופלא של טסל פתוח מידי יום החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 אחר הצהרים

המוזיאון סגור למבקרים בתאריכים : 25 לדצמבר ו – 1 לינואר.

דמי כניסה :

מבוגר : 12.25 €

ילד (גילאים 4-13) : 8.25 €

ילדים מתחת לגיל 4 : חינם

נגישות :

המוזיאון נגיש לנכים בכיסאות גלגלים
 

כלבי ים ועופות על דיונה שנחשפה מפעילות של גאות ושפל באי טסל

המלצות על עולם הטבע המופלא של טסל:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות