הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

מוזיאון קאפ סקיל

כתובת: Heemskerckstraat 9, 1792 AA, הולנד, Oudeschild Texel
טלפון: 31-0-222-314-956 +

מסע לחיי המתיישבים הראשונים

חיי הים היוו חלק מרכזי ביותר מהחיים באי טסל שבצפון הולנד. גם מוזיאון קאפה סקיל מתחקה אחר חי הים מהיבטים שונים. הטיול במתחם המוזיאון יפרוש לפני המבקרים את דרכי הים שעברו דרך האי, את הספינות אשר לא זכו להגיע ליעדן ונטרפו בסביבות האי, ואת חיי הדייגים- הבתים בהם גרו, והחפצים אשר ליוו אותם בחייהם.

כאשר מבקרים במוזיאון קאפ סקיל, אין צורך לעצום עיניים ולדמיין את חיי הים התוססים שהיו במקום בעבר. די לטייל בין התערוכות השונות של המוזיאון וחיי הים נראים לפניכם באופן חי וברור.

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

שלל חפצים ואולי מכתב בבקבוק

בשל זרמי הים באזור האי, הוא היווה נקודה שאליה נסחפו שפע של חפצים שונים ומשונים. אחת התערוכות במוזיאון מציגה חפצים אשר נסחפו אל האי לאורך ההיסטוריה. מעניין לראות באילו חפצים נתקלו תושבי האי על החוף ואת הסיפורים שמאחוריהם.

כל הדרכים מובילות לטסל

האי טסל היווה מוקד מרכזי בדרכי הים. במונחים ימיים ניתן לומר שאוטוסטראדות היו מגיעות עד אליו ולכן היה בו מעגן ספינות גדול מאוד. באחד מחדרי המוזיאון ניתן לראות שלל תמונות המתעדות את המעגן הגדול מלא הספינות אשר היווה את ליבו של האי.

מבני הדייגים

רוצים לראות איך חיו הדייגים בתחילת עד אמצע המאה שעברה? רוצים להיכנס לכמה רגעים ממש אל תוך חייהם, לראות באילו כלים השתמשו, מהם הרהיטים שהיו בבתיהם, כיצד הסתדרו בחיים בתוך חדרים קטנים אשר שימשו למספר אנשים? את כל אלה תוכלו לראות בבתי הדייגים האותנטיים אליהם תוכלו להיכנס ולשוטט.

טחנת הרוח וספינות טרופות

טחנת הרוח היא אחד הסמלים של האי טסל. במהלך הביקור במוזיאון ניתן לבקר בטחנת הרוח, לראות מה עברה מאז שהוקמה בשנת 1902. ואיך אפשר ללא ממצאים ארכיאולוגים הכוללים שלדי ספינות טרופות שנמצאו לאורך השנים? גם ספינות טרופות שנמצאו מוצגות במוזיאון.

לאיתור בית מלון באי טסל - לחצו כאן >>

להזמנת רכב שכור בהולנד - לחצו כאן >>

שעות פעילות :

המוזיאון פתוח בימים שלישי עד שבת החל משעה : 10:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 אחר הצהרים.

בימי ראשון וחגים החל משעה : 12:00 בצהרים ועד לשעה 17:00 אחר הצהרים.

בחודשים יולי – אוגוסט המוזיאון יהיה פתוח גם בימי שני

המוזיאון סגור בתאריכים : 1 לינואר וימי חג המולד

דמי כניסה

מבוגר : 8.5 €

ילד (גילאים 4-14) : 6.5 €

ילדים מתחת לגיל 4 : חינם

המלצות על מוזיאון קאפ סקיל:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות