הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

מוזיאון התעופה והמלחמה

כתובת: Postweg 126, 1795 JS, הולנד, De Cocksdorp - Texel
טלפון: 31-0-222-311689+

תצוגת מטוסים מרשימה

אמנם טסל אינו אי גדול אך אין ספק שהתרחשו סביבו דרמות שונות לאורך השנים: ספינות נטרפו, אסונות והתרחשו וגם קרב המכונה גם "הקרב האחרון באירופה" במסגרת מלחמת העולם השניה התרחש על אדמתו.

מוזיאון התעופה והמלחמה מציג תמונות ומספר בין היתר אודות אותו קרב שהיה מרד של גדוד חיילים גיאורגים נגד הגרמנים ונמשך גם מעבר למלחמה. מעבר להתרחשות זו המוזיאון מציג עוד שפע של מוצגים בהתאם למיקומו - בסמוך לשדה התעופה של האי טסל.

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

דגמי מטוסים שלא תראו בשדה התעופה

חלקו השני של המוזיאון, כאמור, מעבר למלחמה, הוא התעופה. המוזיאון מציג דגמי מטוסים היסטוריים אשר אותם תוכלו לראות כמובן רק במוזיאון ולא באף שדה תעופה. עבור חובבי התעופה אשר לא פסקו מלהרכיב דגמי מטוסים בילדותם הביקור במקום יהיה חוויה מיוחדת.

גם הילדים יוכלו להנות מכניסה אל תוך דגמים ישנים של מטוסי קרב ותובלה המוצגים בגודל אמיתי ולהיות טייסים בתקופת מלחמת העולם השניה, רק ללא מלחמה.

בנוסף לדגמי המטוסים בגודל אמיתי, מוצגים דגמים זעירים בתוך אזור שדה התעופה המוצג באופן מדוייק עד לפרטים הקטנים. למתעניינים במיוחד, ישנו שפע של מידע על תולדות התעופה ועל מלחמת העולם השניה באמצעות תמונות, מסמכים, סרטי וידיאו ועוד.

ביקור בנמל התעופה

בשיר של מאיר אריאל הוא מספר על ביקוריו הרציפים בנמל התעופה. גם אם תגיעו אל האי דרך הים ולא דרך האוויר (וסביר שכך) לאחר ביקור במוזיאון האוירי המראה לכם את כל הדגמים שהיו פעם, תוכלו לבקר גם בנמל התעופה הסמוך, לחזור לדגמי המטוסים של ימינו ולשבת באחת המסעדות שבמקום.

מוזיאון התעופה והמלחמה פותח חלון להצצה אל התרחשויות שהיו באי התמים הזה בתקופה הסוערת כל כך של מלחמת העולם השניה ומציג באופן מוחשי וצבעוני את התפתחותה של התעופה.

לאיתור בית מלון באי טסל - לחצו כאן >>

להזמנת רכב שכור בהולנד - לחצו כאן >>

שעות פעילות :

המוזיאון פתוח מידי יום החל מחודש אפריל ועד נובמבר בין השעות 10:00 בבוקר ל - 17:00 אחר הצהרים.

דמי כניסה :

מבוגר: 4.00 €

פנסיונר (גיל 65 ומעלה): 3.50 €

ילד (גילאים 6-12): 2.50 €

ילד מתחת לגיל 6 : חינם

המלצות על מוזיאון התעופה והמלחמה:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות