הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

מוזיאון האבנים והמינרלים

כתובת: Binnenpad 43, 8355 BR, הולנד, חיטהורן
טלפון: 31-0-521-361313+

חוויה של טבע לכל המשפחה

עבור כל חובבי הטבע, האבנים והמאובנים. מוזיאון האבנים והמינרלים של חיטהורן (De Oude Aarde) הוא הצצה מרתקת אל-עבר אוצר שהפקיד בידינו הטבע. זהו מקום מלא קסם, שפע של צורות, צבעים, גדלים וסוגים של אבנים שמשלב פעילות חווייתית לילדים ומבוגרים שמהלכה יתבקשו לחפור ולחפש אבנים ומינרלים.

במוזיאון האבנים והמינרלים בחיטהורן, ישנו אחד האוספים הגדולים בהולנד של אבני חן, מינרלים ומאובנים. באוסף העצום נמצאים גושי אבן ענקיים ומנצנצים בשלל צבעי הקשת, אבנים קטנות, מינרלים שקופים כמו הקוורץ ועד מינרלים צבעוניים ואטומים כמו הטורקיז.

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

להפוך למחפשי זהב ואבני חן ליום אחד

מוזיאון האבנים והמינרלים לא מסתפק רק בהצגת מוצגים יפהפיים בתוך ויטרינת זכוכית. אלא מאמין בשיתוף המבקרים והפיכת הביקור לחוויה, הרפתקה לכל הסקרנים, שרוצים לחוש ליום אחד את התחושה המופלאה של מציאת מינרלים, אבנים, מאובנים שהם שריד לחיים שהיו בכדור הארץ לפני מיליוני שנים.

כחלק מהפעילות, צוות המוזיאון מזמין את הילדים והמבוגרים לקחת חלק ולהשתתף בחיפוש אחר מינרלים, אבנים ומאובנים. החיפוש כולל גם חידון המאפשר צבירת רמזים והפתעות, כמו גם, חפירה בחול למציאת זהב, חפירה בתוך קרקעית הבריכה למציאת אבנים טובות.

בסיום הפעילות כל המשתתפים בחיפושים מקבלים מתנה, מזכרת כלשהי מחנות "ההפתעות" של המוזיאון.

השילוב שנותן המוזיאון בין פעילות חווייתית לילדים, ריכוז גדול של צבע ויופי שנוצרו בתהליכים בני מיליוני שנים בבטן האדמה והאפשרות לעסוק קצת בשופינג הופכת את המוזיאון למקום המספק זמן מהנה לכולם.

לאיתור בית מלון בחיטהורן - לחצו כאן >>

להזמנת רכב שכור בהולנד - לחצו כאן >>

שעות פעילות :

החל מ - 1 למרץ ועד 31 לאוקטובר – מידי יום, החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 18:00 בערב. 

החל מ - 1 לנובמבר ועד 28 לפברואר – בימים רביעי עד ראשון, החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 בערב. 

המוזיאון סגור ב - 1 לינואר וחופשת חג המולד

דמי כניסה :

מבוגר : 3.50 €

ילד : 2.50 €

המלצות על מוזיאון האבנים והמינרלים:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות