הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

טיול מאורגן

טיול מאורגן להולנד

מיקומה של הולנד בצפון מערב יבשת אירופה, בשילוב שפע האטרקציות שמוצעות למבוגרים, ילדים ומשפחות הפכה אותה לאחד היעדים הפופולאריים לטיולים מאורגנים  וטיולים עצמאיים. טיול מאורגן המשלב ביקור בהולנד, בלגיה וצרפת, טיולי בר-מצווה, טיולי פארקים ועוד.

חוויה בלתי נשכחת בהולנד

טיול מאורגן לאמסטרדם, סיור בעיר הנפלאה בין תעלות המים והגשרים, כניסה למוזיאון בית אנה פרנק, רחוב החלונות האדומים, כיכר דאם ועוד.

סיור בכפרי הדייגים – וולנדם ומרקן. לצד ביקור באחת העיירות האותנטיות של הולנד- זאנסה סכאנס  שם תוכל להתרשם, לטעום ולקנות  גבינות הולנדיות המשבחות, לצפות בתחנות הרוח וללמוד כיצד מייצרים את נעלי העץ המפורסמים.

בטיול תוכל לשלב ימי כיף בפארקים המפורסמים של אירופה : מדורודם העיר המיניאטורית,  אפטלינג לונה פארק מדהים, וואליבי הפארק עם רכבות ההרים שיקפיצו לך את האדרנלין.

כל אלו יחדיו, הופכים כל טיול מאורגן או עצמאי בהולנד ובאמסטרדם לחוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה.

טיול מאורגן ?

טיול מאורגן חוסך לך את הטירחה בארגון המסלול, מקומות הלינה ועוד. בחרת בטיול מאורגן אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי החברה המארגנת לקחה על עצמה את מלוא האחריות ותדאג למסלולי טיולים, הדרכה בעברית ואוטובוס צמוד.

טיול מאורגן לא מתאים לכל אחד, אלא לקהל יעד ספציפי : אנשים שרוצים להוריד את הדאגה מליבם, כמו גם אנשים שמעדיפים לנסוע לטייל ולראות דברים בקבוצת אנשים.

טיול מאורגן להולנד יכול לשלב ביקור בכמה מדינות כמו : גרמניה, בלגיה, צרפת ובריטניה, כול מדינה משלבת את התרבות שלה, הנוף המיוחד שלה, כמו גם מקומות המפורסמים, האוכל המסורתי ופארקים לילדים.

רוב המסלולים המאורגנים להולנד יכולים כמובן להיעשות באופן עצמאי, חברות התיירות מציעות דילים משולבים לטיסה + מלון, טיסה + רכב שכור וכד'.

פרטים נוספים ראה: מסלולי טיולים בהולנד

קטגוריות