הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

גן הפסלים

כתובת: Lagedijk 39, 1544 BB, הולנד, Zaandijk
טלפון: 31-0-75-6224380+

גן הפסלים של בית האריגה - Weefhuis with sculpture garden

חמישה פסלים מרשימים ניצבים ומעטרים ביופיים ועוצמתם את בית התה והבית ההיסטורי שמלא במונומנטים מרהיבים וחלונות ענקיים עטורים בויטראז'. במקור הבית נבנה בשנת 1650, על ידי סוחר נייר מקומי ושימש במשך שנים רבות כבית אריגה, מפעל נייר ועוד.

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

מרכז לאומנות הולנדית

תחילה, השטח העצום סביב הבית שימש את בעליו לגידול ירקות וכבית מלאכה ואחסון של נייר. אך הפסלים הלבנים שנרכשו במכירה פומבית בשנת 1804 ומתארים את חלוקת היום על פי בוקר, צהרים, ערב ולילה שידרגו את הבית והפכו אותו למשהו רומנטי, היסטורי ואצילי.

בשנת 2006 נרכש הבית על ידי העירייה, שופץ ושוחזר. כיום הבית משמש להתכנסות תלמידים ואירוח תערוכות אומנים הולנדים צעירים ומפורסמים.

טיול רומנטי באזור זאנס חאנס

גן הפסלים נמצא במרחק הליכה קצר ממרכז זאנס חאנס, הפסלים והבניין הם עדות היסטורית לחי ההולנדים המקומיים לפני למעלה מ-350 שנה. במהלך שיחזור הבניין דאגו האדריכלים לשמר את הסימנים האותנטיים שהצטברו במהלך שנות ההיסטוריה והעבר נמצא בכל פינה בבית.   
 

לאיתור בית מלון - לחצו כאן >>

להזמנת רכב שכור בהולנד - לחצו כאן >>

המלצות על גן הפסלים:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות