הולנד פס טריוואגו - השוואת מחירים ברוכים הבאים לאמסטרדם אוהדי הכדורגל של הולנד תחנות הרוח של הולנד הופעות באמסטרדם הדולפינריום - עולם הים של הולנד האי טסל - מסע מרתק בצפון הולנד הולנד ארץ האופניים

בית יציקת הבדיל - Pewter foundry de Tinkoepel

כתובת: Kalverringdijk 1, 1509 BT, הולנד, זאנסה סכאנס
טלפון: 31-0-75-6176204+

אחרון היוצקים בהולנד

בכפר האומנים זאנסה סכאנס, בבית התה הירוק על גדות נהר הזן, נמצא בית מלאכה קטן ויחיד במינו שמעניק לכם הזדמנות נדירה לראות כיצד אחרון היוצקים בהולנד, מכין באופן מסורתי: תכשיטים, כלי אוכל, דברי נוי מיניאטוריים ויצירות אומנות. כולם עשויים בעבודת יד ממתכת מסוג פיוטר.

דרג את בית העסק:
0 קולות [ממוצע: 0]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X

למה פיוטר ?

הפיוטר נחשב למתכת זולה, בטוחה וחסרת ריח. הפיוטר אינו משפיע על טעם האוכל ויחד עם זאת, מעניק למוצר הסופי מראה עשוי כסף המשדר אצילות במיוחד שמדובר בצלחות, סכו"ם וכלי ההגשה.

יציקת מתכת נוזלית אל-תוך תבניות בעלות תחריטים הכוללים פיתוחים וקישוטים מאפשרת קבלת מוצר זול שמשדר יוקרה. הכנת כלי אוכל בהולנד מפיוטר הפכה למקובלת מאוד מאז שנת 1697.

מדהים: אפשר לשנות מצב צבירה של מתכות

הגילוי המהפכני לפני אלפי שנים. כי ניתן לשנות את מצב הצבירה של מתכות, שינתה את פני היקום. מכלי אוכל ונשק קדמוניים עשויים עץ ואבן. החלו בני האדם ליצוק חומרי מתכת כמו זהב, כסף, ברזל ופיוטר (סגסוגת של בדיל) אל תבניות עשויות אבן וברונזה וליצר בעבודת יד תכשיטים, כלי אוכל, נשק ודברי נוי.

מפיוטר גולמי למוצר נוצץ

הפיוטר הוא סוג של מתכת אפורה כסופה, סגסוגת המכילה 92% בדיל בתוספת נחושת. הפיוטר נמצא בשימוש מאז תקופת הברונזה (1900 לפנה"ס). על מנת שהפיוטר יהפוך למתכת נוזלית. צריך לחמם אותו לחום של 300 מעלות. אז יוצקים את הנוזל אל תבניות, מקררים והינה לכם מתכון ליציקת כלים ותכשיטים מרהיבים.

בואו לצפות בהדגמה

בבית יציקת הבדיל תוכלו לצפות בהדגמות שנערכות מידי יום, כך תראו את בעל המקום, יוצק פיוטר נוזלי אל תוך תבנית ברונזה ותוך דקות ספורות ניתן לשחרר את המוצר הסופי מתוך התבנית ולהמשיך ליצוק את המוצר הבא. למעוניינים, חנות בה ניתן לרכוש מוצרים מרהיבים בעבודת יד שנעשים במקום.

לאיתור בית מלון - לחצו כאן >>

להזמנת רכב שכור בהולנד - לחצו כאן >>

שעות פתיחה

בית יציקת הבדיל פתוח בימים שבת עד שלישי החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 אחר הצהרים.

בית היציקה סגור בימי רביעי

בתאריכים : 1 לנובמבר ועד 9 לינואר. בית היציקה יהיה פתוח בין השעות 11:00 בבוקר ועד לשעה 16:00 אחר הצהרים.
 

המלצות על בית יציקת הבדיל - Pewter foundry de Tinkoepel:
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות